Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних – за тарифами оператора зв’язку

0 800 500 701


При розробці своїх засобів ми співпрацюємо з самою Матінкою-природою, яка щиро ділиться з нами своїми дарами. Адже колись людина не мала нічого, крім лікарських рослин, щоб покращити своє здоров’я!

І сьогодні ми повертаємося до досвіду своїх пращурів, які століттями вивчали корисні властивості рослин та успішно поєднували їх у зборах та настоях! Але ми робимо це професійно, відкидаючи в бік «міфічні», хибні уявлення.

Наші фармацевти ретельно досліджують хімічний склад кожного компонента, відбираючи для своїх засобів тільки найбільш ефективні. Чому склад «хімічний»? А тому, що кожна рослина містить активні речовини –  наприклад, таніни, дубильні речовини, флавоноїди тощо. І чим більше вона багата на такі речовини, тим кориснішою буде для здоров’я! Вміст таких речовин і є найголовнішим критерієм при відборі компонентів.

Ефективність та безпечність наших лікарських засобів підтверджена клінічними дослідженнями, а також багаторічним досвідом застосування у медичній практиці.

Відділ фармаконагляду нашої компанії щоденно збирає повідомлення про використання препаратів компанії «ЕЙМ» з усіх куточків України. Це дозволяє постійно контролювати ефективність та безпеку своєї продукції і надавати в інструкціях тільки актуальну інформацію! Також компанія часто проводить наукові дослідження властивостей наших ліків. Дані таких досліджень дозволяють і лікарям, і пацієнтам бути впевненими в дієвості фітотерапії.

Якщо ви лікар або пацієнт, які користувалися нашими лікарськими засобами та маєте зауваження або коментарі щодо їх дієвості або безпеки, будь ласка, перейдіть до розділу ФАРМАКОНАГЛЯД  та заповніть відповідну форму.

Також щоденно працює наша гаряча лінія – 0 800 500 701. Будь-хто може зателефонувати на гарячу лінію та обговорити з консультантом все, що його цікавить про нашу продукцію!

Або переходьте на наші сторінки у Фейсбуці або Інстаграм. Там багато цікавинок, і є відповіді на безліч питань про натуральне здоров’я.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я

Завантажую інформацію