Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні, з мобільних – за тарифами оператора зв’язку

0 800 500 701


Науково-виробнича фармацевтична компанія «ЕЙМ» – українське підприємство, яке виробляє оригінальні лікарські препарати, косметичні засоби та добавки до раціону харчування.

Ми маємо великий досвід у цій справі, адже компанія успішно допомагає українцям зміцнити своє здоров’я та покращити якість життя аж з 1994 року.

Головна наша мета – виробляти продукцію, яка буде не тільки безпечною та ефективною для кожного, але й матиме найвищу якість, підтверджену всіма стандартами!

Наразі компанія сертифікована за стандартами GMP (Належна виробнича практика), ISO 9001, ISO 22000.

Наше виробництво розташоване у екологічно чистому місці – cмт Васищеве, оточеному мальовничими сосновими лісами. Це великий надсучасний завод, обладнаний за останнім словом науки та техніки!

Але фармацевтична компанія «ЕЙМ» – це не тільки виробничі дільниці. У нас велика команда професіоналів, які майже фанатично ставляться до своєї справи. Серед них – талановиті вчені – вони розроблюють нові препарати та вдосконалюють вже існуючі, суворі аналітики, які невпинно слідкують за якістю продукцію, педантичні хіміки, повз яких не мине жодна травинка на виробництві, уважні фармацевти, які звідусюди збирають інформацію щодо використання наших засобів та слідкують, щоб вони відповідали всім вимогам законодавства…

В нашій команді також і ВИ – тисячі прихильників натуральної продукції, які разом з нами виконують непросту місію – повернення традиційної фітотерапії у повсякденне життя кожної людини.

Ми віримо: фітотерапія може і буде щоденно покращувати якість життя кожного з нас! Впевнені, що здоров’я людини неможливе без гармонії з природою. Натуральна їжа та натуральні ліки – це запорука повноцінного здоров’я с!

Згодні? Переходьте до інших розділів сайту – ми розкажемо про кожен засіб і кожен куточок на виробництві!

Тепер ви знаєте: фармацевтична компанія «ЕЙМ» щільно співпрацює з природою! Хочете долучитися до нашої команди прихильників натурального способу життя?

Переходьте на наші сторінки у Фейсбуці або Інстаграм. Там багато цікавинок, і є відповіді на безліч питань про натуральне здоров’я.

Ми дбаємо про Ваше здоров'я

Завантажую інформацію